Samsung, Galaxy A54 modeli için beklenen güncellemesini getiriyor

Samsung, One UI 6 beta programında hız kazandı. Amiral gemisi olan Galaxy S23 serisi, geçen ay One UI 6 beta 2 güncellemesini almıştı ve beta 3 hakkında söylentiler dolaşıyor. Şimdi Samsung, bu programa Galaxy A54’ü de ekleyerek dikkatini A serisine çeviriyor.

Samsung Galaxy A54 kullanıcıları artık One UI 6 beta sürümünü resmi sürüm çıkmadan önce deneyimleme şansına sahip. Bu programa katılmak isteyen kullanıcılar, Galaxy A54 cihazlarındaki Samsung Members uygulaması üzerinden başvuruda bulunabilir. Başvuruları kabul edildiğinde, “Ayarlar” menüsüne giderek One UI 6.0 beta güncellemesini yükleyebilirler.

Samsung, Galaxy A54 modeli için beklenen güncellemesini getiriyor

Şu an için One UI 6.0 beta güncellemesi sadece Güney Kore’de erişilebilir durumda. Ancak yakın gelecekte diğer pazarlara da sunulması bekleniyor. Beta bir sürüm olduğundan, kullanıcılar bazı hatalarla karşılaşabilirler. Bu nedenle günlük kullanılan cihaza bu beta güncellemesini yüklemek önerilmez. Yükleme yapmayı düşünen kullanıcıların var olan verilerini yedeklemeleri oldukça önemlidir.

One UI 6.0 Beta güncellemesi, çeşitli değişikliklerle geliyor. Samsung Sağlık uygulaması büyük oranda geliştirildi. One UI Watch 5.0 trendine uygun olarak, uygulamanın ana ekranı baştan tasarlandı. Artık kullanıcılar su bardak ayarlarını kişiselleştirebiliyor. Güncelleme, S Pen, Tamir Modu, Netflix, Çoklu Pencere ve Müzik Paylaşımı gibi çeşitli uygulama ve özellikler için de düzeltmeler içeriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x