Metal Gear Solid Delta: Snake Eater Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Konami, Xbox Partner Preview etkinliği sırasında hayranlarına Metal Gear Solid 3 Snake Eater’ın yeni versiyonu olan Metal Gear Solid Delta: Snake Eater için bir oynanış fragmanı sundu.

Yeni fragman, Big Boss’un yemyeşil yağmur ormanı ortamlarında gizlice dolaştığını ve çeşitli gizlilik taktiklerini gösterdiğini gösteriyor. Snake’in gizlenen bir timsahın yakınındaki bir su kütlesinden geçmek gibi ortamlarda dikkatli bir şekilde gezindiğini gösteren sahneler, düşmanların veya yaban hayatının tespit edilmesini önlemek için gizliliğe duyulan ihtiyacı ortaya koyuyor. Snake’in susturucu takılı bir tabanca kullanarak sessizce rakibini alt etmeye hazırlanması gibi kısa dövüş görüntüleri de görülürken bu, oyuncuların orijinal oyunun gizlilik ve sızma oyunlarının çoğunu deneyimleyeceği anlamına geliyor. Konami, oynanış videosundaki oyunun tüm ortamlarının Unreal Engine 5’te oluşturulduğunu ve oyun içinde gerçek zamanlı olarak yakalandığının altını çiziyor.

Şirket, Çinli stüdyo Virtuos’un yardımıyla Metal Gear Solid Delta’yı geliştiriyor. Oyun, önceki Metal Gear Solid oyunlarında kullanılan Fox motoru yerine Unreal Engine 5 tarafından destekleniyor.

Metal Gear Solid Delta: Snake Eater PC, Xbox Series X|S ve PlayStation 5’te yayınlanacak ancak belirli bir tarih henüz açıklanmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x